HRAVÁ ANGLIČTINA

Ve školním roce 2020/2021 bude probíhat na naší školce kroužek hravé angličtiny pod vedením paní učitelky Jitky Studničkové.
Tato aktivita je určena dětem plnícím povinný předškolní rok vzdělávání.
Hodiny angličtiny začnou v říjnu 2020 a skončí koncem května 2021.
Děti budou dle zájmu a počtu přihlášených rozděleny do skupin, kdy v každé skupině bude cca 10 dětí. Kroužek angličtiny bude probíhat každé úterý v odpoledním čase od 13:15 a od 14:15 po dobu 45 minut.

Bližší informace vám  poskytnou paní učitelky na třídách.

Otevření MŠ

Vážení rodiče,
v pondělí 12.4. naše mateřská škola zahajuje provoz pro děti s povinnou školní docházkou (poslední rok docházky - předškoláci).

Žádáme rodiče, aby děti přivedli do školky nejdéle v 8:15 hod.

Všem předškolním dětem budou automaticky nahlášeny obědy. V případě potřeby (pokud dítě nenastoupí do MŠ) si rodiče obědy odhlásí sami nejdéle do neděle 11.00 hodin.

Prosíme rodiče, aby nahlásili skutečnost, zda dítě nastoupí či nenastoupí do MŠ na tel. č.: 725099624.

Těšíme se na vás.
Těšíme se na vás.

Další informace zde:

Zápis do MŠ 2021

Vážení rodiče,
veškeré informace ohledně letošního zápisu do MŠ Plotiště a MŠ Plácky, naleznete v sekci "Zápis 2021".

Informace k zápisu dětí do 1. tříd ZŠ