LOGOPEDICKÁ PÉČE

Ve školním roce 2019/2020 pokračujeme ve spolupráci s klinickou logopedkou p. Mgr. Janou Kadaníkovou, která bude na naší školce zajišťovat logopedickou péči.

Zájemci o tuto službu se mohou zapisovat u paní učitelek na třídách.
Bližší informace Vám budou včas předány.
Na základě rozhodnutí MAGISTRÁTU MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ
se od 17.3.2020 mateřská škola do odvolání UZAVÍRÁ.

V případě potřeby vystavení formuláře "Žádost o ošetřovné", navštivte každé pondělí a středu v čase od 9:00 - 11:00 hodin kancelář ZŠ Plotiště, P. Jilemnického 420.
Potvrzení lze zaslat i elektronicky. Žádost o vystavení potvrzení zašlete na adresu: hospodarka@zsplotiste.cz

Oskenovanou žádost, vyplněnou a potvrzenou pošlou zpět na Vaši adresu.

Případné dotazy volejte na tel. číslo 725 099 624.

Po dobu uzavření MŠ pí. Bártová automaticky odhlásila stravu všem dětem.
Sledujte naše stránky. V momentě, kdy obdržíte informaci o termínu otevření naší MŠ, si stravu dětí musí rodiče nahlásit dle potřeby.
Děkujeme.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, PLÁNOVANÝ NA DEN 2.4.2020, SE RUŠÍ Z DŮVODU NASTALÉ MIMOŘÁDNÉ SITUACE.
Děkujeme za pochopení.