VÝTVARNÝ MINIATELIÉR

Ve školním roce 2019/2020 bude probíhat na naší školce kroužek výtvarného miniateliéru pod vedením paní učitelky Ivany Pleskačové.
Tato aktivita je určena dětem plnícím povinný předškolní rok vzdělávání.

Bližší informace vám poskytnou paní učitelky na třídách.
Na základě rozhodnutí MAGISTRÁTU MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ
se od 17.3.2020 mateřská škola do odvolání UZAVÍRÁ.

V případě potřeby vystavení formuláře "Žádost o ošetřovné", navštivte každé pondělí a středu v čase od 9:00 - 11:00 hodin kancelář ZŠ Plotiště, P. Jilemnického 420.
Potvrzení lze zaslat i elektronicky. Žádost o vystavení potvrzení zašlete na adresu: hospodarka@zsplotiste.cz

Oskenovanou žádost, vyplněnou a potvrzenou pošlou zpět na Vaši adresu.

Případné dotazy volejte na tel. číslo 725 099 624.

Po dobu uzavření MŠ pí. Bártová automaticky odhlásila stravu všem dětem.
Sledujte naše stránky. V momentě, kdy obdržíte informaci o termínu otevření naší MŠ, si stravu dětí musí rodiče nahlásit dle potřeby.
Děkujeme.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, PLÁNOVANÝ NA DEN 2.4.2020, SE RUŠÍ Z DŮVODU NASTALÉ MIMOŘÁDNÉ SITUACE.
Děkujeme za pochopení.