Charakteristika školy

Naše mateřská škola je odloučeným pracovištěm právního subjektu Masarykovy základní školy a Mateřské školy. Nachází se ve velmi pěkné a klidné okrajové části Hradce Králové, dříve samostatné obce Plotiště. Mateřská škola je umístěna v historické budově bývalé základní školy. Díky rozsáhlé rekonstrukci v roce 2009 jsou v ní čtyři krásné, světlé, nově vybavené třídy. V roce 2012 proběhla u školky plánovaná výstavba velkého dětského hřiště.

V přízemí jsou dvě třídy našich nejmenších. Dále šatny, výdejna jídla a po základní škole nám tu zůstala krásná tělocvična. V prvním patře jsou další dvě třídy pro starší děti a předškoláky, jedna třída pro nadstandartní aktivity, dvě samostatné ložnice, jídelna a výdejna jídla.

Obědy se dovážejí z vývařovny ZŠ Svobodné Dvory.

Na základě rozhodnutí MAGISTRÁTU MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ
se od 17.3.2020 mateřská škola do odvolání UZAVÍRÁ.

V případě potřeby vystavení formuláře "Žádost o ošetřovné", navštivte každé pondělí a středu v čase od 9:00 - 11:00 hodin kancelář ZŠ Plotiště, P. Jilemnického 420.
Potvrzení lze zaslat i elektronicky. Žádost o vystavení potvrzení zašlete na adresu: hospodarka@zsplotiste.cz

Oskenovanou žádost, vyplněnou a potvrzenou pošlou zpět na Vaši adresu.

Případné dotazy volejte na tel. číslo 725 099 624.

Po dobu uzavření MŠ pí. Bártová automaticky odhlásila stravu všem dětem.
Sledujte naše stránky. V momentě, kdy obdržíte informaci o termínu otevření naší MŠ, si stravu dětí musí rodiče nahlásit dle potřeby.
Děkujeme.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, PLÁNOVANÝ NA DEN 2.4.2020, SE RUŠÍ Z DŮVODU NASTALÉ MIMOŘÁDNÉ SITUACE.
Děkujeme za pochopení.