Platba "stravného"

Stravu dovážíme z vývařovny při ZŠ Svobodné Dvory.

Stravné plaťte převodem na účet ZŠ a MŠ Svobodné Dvory: 123-1034320277/0100

variabilní symbol: uveďte symbol, který vám byl přidělen

zpráva pro příjemce: jméno dítěte

Je nutné mít zaplaceno včas a mít na svém stravovacím kontě vždy dostatek finančních prostředků. Bližší informace obdržíte na informačním letáku u vedoucí učitelky nebo přímo u vedoucí školní jídelny: paní Adéla Bártová - tel. 495 436 086

Odhlašování a přihlašování stravy přes internet: www.strava.cz - výběr zařízení: 3801 - heslo: rodiče ho obdrží na základě přihlášky ke stravování. Rodiče musí přihlašovat a odhlašovat stravu nejdéle do 11 hodin na den následující.

Otevření MŠ

Vážení rodiče,
v pondělí 12.4. naše mateřská škola zahajuje provoz pro děti s povinnou školní docházkou (poslední rok docházky - předškoláci).

Žádáme rodiče, aby děti přivedli do školky nejdéle v 8:15 hod.

Všem předškolním dětem budou automaticky nahlášeny obědy. V případě potřeby (pokud dítě nenastoupí do MŠ) si rodiče obědy odhlásí sami nejdéle do neděle 11.00 hodin.

Prosíme rodiče, aby nahlásili skutečnost, zda dítě nastoupí či nenastoupí do MŠ na tel. č.: 725099624.

Těšíme se na vás.
Těšíme se na vás.

Další informace zde:

Zápis do MŠ 2021

Vážení rodiče,
veškeré informace ohledně letošního zápisu do MŠ Plotiště a MŠ Plácky, naleznete v sekci "Zápis 2021".

Informace k zápisu dětí do 1. tříd ZŠ