Platba "stravného"

Stravu dovážíme z vývařovny při ZŠ Svobodné Dvory.

Stravné plaťte převodem na účet ZŠ a MŠ Svobodné Dvory: 123-1034320277/0100

variabilní symbol: uveďte symbol, který vám byl přidělen

zpráva pro příjemce: jméno dítěte

Je nutné mít zaplaceno včas a mít na svém stravovacím kontě vždy dostatek finančních prostředků. Bližší informace obdržíte na informačním letáku u vedoucí učitelky nebo přímo u vedoucí školní jídelny: paní Adéla Bártová - tel. 495 436 086

Odhlašování a přihlašování stravy přes internet: www.strava.cz - výběr zařízení: 3801 - heslo: rodiče ho obdrží na základě přihlášky ke stravování. Rodiče musí přihlašovat a odhlašovat stravu nejdéle do 11 hodin na den následující.

Na základě rozhodnutí MAGISTRÁTU MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ
se od 17.3.2020 mateřská škola do odvolání UZAVÍRÁ.

V případě potřeby vystavení formuláře "Žádost o ošetřovné", navštivte každé pondělí a středu v čase od 9:00 - 11:00 hodin kancelář ZŠ Plotiště, P. Jilemnického 420.
Potvrzení lze zaslat i elektronicky. Žádost o vystavení potvrzení zašlete na adresu: hospodarka@zsplotiste.cz

Oskenovanou žádost, vyplněnou a potvrzenou pošlou zpět na Vaši adresu.

Případné dotazy volejte na tel. číslo 725 099 624.

Po dobu uzavření MŠ pí. Bártová automaticky odhlásila stravu všem dětem.
Sledujte naše stránky. V momentě, kdy obdržíte informaci o termínu otevření naší MŠ, si stravu dětí musí rodiče nahlásit dle potřeby.
Děkujeme.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, PLÁNOVANÝ NA DEN 2.4.2020, SE RUŠÍ Z DŮVODU NASTALÉ MIMOŘÁDNÉ SITUACE.
Děkujeme za pochopení.