Platba "školného"

Dle směrnice je výše úplaty za předškolní vzdělávání stanovena od 1.9.2020 na 600 Kč měsíčně.

Žádáme rodiče buď o jednorázovou platbu či zadání trvalého příkazu na měsíční platby:

číslo účtu: 27-1993470297/0100

specifický symbol: 200 (důležité! toto číslo identifikuje platby naší MŠ )

zpráva pro příjemce: jméno vašeho dítěte   (taky důležité! identifikuje konkrétní platbu)

1. Dítě, které se začne v posledním ročníku mateřské školy vzdělávat od 1. září 2020, bude čerpat bezúplatnou docházku v období celého školního roku 2020/2021 od 1.9.2020 - 31.8.2021.

2. Děti s odkladem školní docházky od 1. 9. 2020 také školné neplatí.

Poplatek musí být uhrazen do 15. dne aktuálního měsíce. Od poplatku jsou osvobozeny děti s povinou předškolní docházkou. V době letních prázdnin je poplatek poloviční (červenec 300 Kč, srpen 300 Kč). Je možné sloučit tyto dva měsíce a poslat v červenci částku 600 Kč .

PLAVÁNÍ

Na základě vládního nařízení se výuka plavání do odvolání ruší.

HYGIENICKÉ NAŘÍZENÍ

Vzhledem k hygienickým nařízením je nutné, aby dospělí, kteří vstupují do budovy mateřské školy, měli nasazenou roušku. Nařízení se netýká dětí a zaměstnanců MŠ.

Děkujeme za pochopení.

ZMĚNA ÚPLATY ŠKOLNÉHO

Vážení rodiče,
od 1. 9. 2020 se zvyšuje částka úplaty za školné na 600 Kč měsíčně.
Předškolní děti a děti s odkladem povinné školní docházky jsou od úplaty osvobozeny.

Prosíme rodiče, aby si obědy nahlašovali dle potřeby.
Strava není automaticky přihlašena na další měsíc, na konci měsíce je potřeba si nahlásit stravu na další měsíc.

Od října bude strava přihlašována automaticky.