Mateřská škola je umístěna v historické budově bývalé základní školy. Díky rozsáhlé rekonstrukci v roce 2009 jsou v ní čtyři krásné, světlé, moderně vybavené třídy. Každá třída má svoji specifickou barevnou kombinaci a v tomto odstínu je laděn celý interiér. V přízemí se nachází dvě třídy našich nejmenších. Do třídy Modrých hvězdiček chodí děti od 2 a 1/2  - 4 let, do třídy Žlutých hvězdiček děti od 4 - 5 let. V prvním patře se nachází třída Červených hvězdiček  ve věku od 4 - 6 let, do třídy Zelených hvězdiček chodí naše nejstarší děti - předškoláci. Ve třídě Fialových hvězdiček probíhají nadstandarní aktivity (angličtina, výtvarný miniateliér) a také slouží jako ložnice pro děti ze třídy Žlutých hvězdiček.