Co potřebuji do MŠ

• přezůvky s pevnou patou, klasické bačkory nebo zdravotní obuv (ne cvičky, ne pantofle s černou podrážkou)

• praktické a pohodlné oblečení

• do třídy: hrací kalhoty, tepláky, sukni (ne zástěrku na knoflíky)

• na pobyt venku: teplákovou soupravu, vhodnou obuv, holinky, pláštěnku

• náhradní oblečení uložené v tašce: 1 tričko, 1 tepláky či elasťáky, 1 ks spodního prádla, 1 ponožky NE VÍCE

• každý týden čisté pyžamo, v pondělí předáte na třídách paní učitelce (předškoláci ne)

• papírové kapesníky v krabičce, balené 10 ks, vlhčené (V ZÁŘÍ VŠICHNI, POTÉ DLE POTŘEBY)

• všechny věci musí mít řádně označené

Uložení oblečení:

žlutá a modrá šatna: HORNÍ POLIČKA: sváteční oblečení, do zvláštní tašky pláštěnku, do igelitové tašky náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, tričko, tepláky či elasťáky)
    LÁTKOVÁ KAPSA: tepláky a mikinu na pobyt venku NIC JINÉHO
     zelená a červená šatna: HORNÍ POLIČKA: sváteční oblečení, do igelitové tašky náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, tričko, tepláky či elasťáky), do zvláštní tašky pláštěnku.
    SPODNÍ POLIČKA: tepláky a mikinu na pobyt venku, NIC JINÉHO

Na základě rozhodnutí MAGISTRÁTU MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ
se od 17.3.2020 mateřská škola do odvolání UZAVÍRÁ.

V případě potřeby vystavení formuláře "Žádost o ošetřovné", navštivte každé pondělí a středu v čase od 9:00 - 11:00 hodin kancelář ZŠ Plotiště, P. Jilemnického 420.
Potvrzení lze zaslat i elektronicky. Žádost o vystavení potvrzení zašlete na adresu: hospodarka@zsplotiste.cz

Oskenovanou žádost, vyplněnou a potvrzenou pošlou zpět na Vaši adresu.

Případné dotazy volejte na tel. číslo 725 099 624.

Po dobu uzavření MŠ pí. Bártová automaticky odhlásila stravu všem dětem.
Sledujte naše stránky. V momentě, kdy obdržíte informaci o termínu otevření naší MŠ, si stravu dětí musí rodiče nahlásit dle potřeby.
Děkujeme.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, PLÁNOVANÝ NA DEN 2.4.2020, SE RUŠÍ Z DŮVODU NASTALÉ MIMOŘÁDNÉ SITUACE.
Děkujeme za pochopení.