Co potřebuji do MŠ

• přezůvky s pevnou patou, klasické bačkory nebo zdravotní obuv (ne cvičky, ne pantofle s černou podrážkou)

• praktické a pohodlné oblečení

• do třídy: hrací kalhoty, tepláky, sukni (ne zástěrku na knoflíky)

• na pobyt venku: teplákovou soupravu, vhodnou obuv, holinky, pláštěnku

• náhradní oblečení uložené v tašce: 1 tričko, 1 tepláky či elasťáky, 1 ks spodního prádla, 1 ponožky NE VÍCE

• každý týden čisté pyžamo, v pondělí předáte na třídách paní učitelce (předškoláci ne)

• papírové kapesníky v krabičce, balené 10 ks, vlhčené (V ZÁŘÍ VŠICHNI, POTÉ DLE POTŘEBY)

• všechny věci musí mít řádně označené

Uložení oblečení:

žlutá a modrá šatna: HORNÍ POLIČKA: sváteční oblečení, do zvláštní tašky pláštěnku, do igelitové tašky náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, tričko, tepláky či elasťáky)
    LÁTKOVÁ KAPSA: tepláky a mikinu na pobyt venku NIC JINÉHO
     zelená a červená šatna: HORNÍ POLIČKA: sváteční oblečení, do igelitové tašky náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, tričko, tepláky či elasťáky), do zvláštní tašky pláštěnku.
    SPODNÍ POLIČKA: tepláky a mikinu na pobyt venku, NIC JINÉHO

Otevření MŠ

Vážení rodiče,
v pondělí 12.4. naše mateřská škola zahajuje provoz pro děti s povinnou školní docházkou (poslední rok docházky - předškoláci).

Žádáme rodiče, aby děti přivedli do školky nejdéle v 8:15 hod.

Všem předškolním dětem budou automaticky nahlášeny obědy. V případě potřeby (pokud dítě nenastoupí do MŠ) si rodiče obědy odhlásí sami nejdéle do neděle 11.00 hodin.

Prosíme rodiče, aby nahlásili skutečnost, zda dítě nastoupí či nenastoupí do MŠ na tel. č.: 725099624.

Těšíme se na vás.
Těšíme se na vás.

Další informace zde:

Zápis do MŠ 2021

Vážení rodiče,
veškeré informace ohledně letošního zápisu do MŠ Plotiště a MŠ Plácky, naleznete v sekci "Zápis 2021".

Informace k zápisu dětí do 1. tříd ZŠ