Hvězdičkoviny - co nás čeká

HVĚZDIČKOVINY  DUBEN 2019

• 1. - 5.4. - Týden bezpečnosti
  • čtvrtek 4.4. - Policie v MŠ ( program pro děti )
  • pátek 5.4. - návštěva 1.třídy na ZŠ ( všechny předškolní děti, od 10.00 hod. )
  • úterý 9.4. - focení, pí. Hranostýlová ( pouze pro zájemce ) od 9.00 hod.
  • čtvrtek 11.4. -  klaun TÚTÚ ( spodní patro zač. v 9.00 hod., vrchní patro zač. v 10.00 hod. )
  • čtvrtek 11.4. - Jarní tvoření v MŠ ( odpolední akce pro veřejnost, jarní dílny zač. v 16.30 hod. )